Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Overdekt zwembad Buitenzwembad |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Spa en ontspanning Jacuzzi | Eten op locatie Restaurant |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza van 47 m² ligt in de wijk Riau Street, op 450 meter loopafstand van Capela Santa Filomena en biedt ruimte aan maximaal 4 gasten. Met een bubbelbad en een sauna garandeert het 1-slaapkamer appartement een meer ontspannen verblijf.
Het appartement is op 2 km afstand van het Centro Dragão do Mar de Arte e Cultura te vinden. De Kathedraal ligt op rijafstand van 10 minuten en de luchthaven Pinto Martins – Fortaleza bevindt zich op 5 km afstand van Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza. Het Praça Luíza Távora is binnen een paar straten van de 1-badkamer accommodatie gelegen.
Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza biedt gasten een balkon, een zitruimte en een keuken, evenals modern comfort zoals airconditioning. Het appartement heeft een douche voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.
De accommodatie is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. To Cumbuco bushalte is binnen 800 meter loopafstand van het gebouw.
- Locale bezienswaardigheiden
- INACE - Naval Industry of Ceara State3,2 km
- Macuripe Fish Market2,2 km
- Bandeira Square2,2 km
- Portugal Square800 m
- José de Alencar Theatre3,6 km
- Ferreira Square3 km
- Central Market2,8 km
- Iracema Statue - Macuripe1,7 km
- Presidente Vargas Stadium4,7 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Pinto Martins – Fortaleza12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
- Restaurant
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Overdekt zwembad
- Buitenzwembad
- Sauna
- Jacuzzi
- Fitnesscentrum
Diensten
- Autoverhuur
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza?
Gasten van Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Capela Santa Filomena, op 6 minuten lopen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Praça Luíza Távora (1 km) en de Kathedraal (2 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza?
De prijs van het boeken van Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza is $94. - ❓
Is er een pendeldienst beschikbaar bij Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza?
Gasten van Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza kunnen autoservice aanvragen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt het appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van het appartement de ontspanning ervaren met een bubbelbad en een sauna. - ❓
Is Wi-Fi gratis in Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza?
In Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza is draadloos internet beschikbaar gratis voor de gasten. - ❓
Wat is de grootte van Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza?
Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza bestaat uit 47 vierkante meters. - ❓
Heeft Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza een eigen zwembad?
Landscape Beira Mar - Flat Alto Padrao Fortaleza heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.